Gorący żużlowy weekend w grudniu. Prezentacje w OCK-u i Galerii Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 listopada, 2022

To będzie naprawdę gorący, choć zimowy weekend od 9 do 11 grudnia. TŻ Ostrovia dla fanów żużla przygotowała aż dwie prezentacje swojej drużyny na sezon 2023. Zespół spotka się także ze sponsorami i partnerami klubu, by podziękować za rok 2022.

W piątek, 9 grudnia o 19:30 w Ostrowskim Centrum Kultury odbędzie się prezentacja drużyny żużlowej na sezon 2023 TŻ Ostrovia pod honorowym patronatem Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, Beaty Klimek.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w Ostrowskim Centrum Kultury, pierwszeństwo otrzymania bezpłatnej wejściówki będą miały osoby, które zakupią karnet na sezon 2023. Zarówno sprzedaż karnetów jak i dystrybucja wejściówek na prezentację ruszy w poniedziałek 5 grudnia w biurze klubu – wyjaśnia Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

W sobotę, 10 grudnia u jednego z naszych partnerów w restauracji Black Dave odbędzie się podsumowanie sezonu 2022 i podziękowanie sponsorom i partnerom za pomoc i wsparcie w kończącym się roku.

To nie koniec atrakcji dla kibiców. Żużlowcy TŻ Ostrovia drugi raz zaprezentują się fanom w niedzielę, 11 grudnia w Galerii Ostrovia. Początek o godzinie 14:00. Tutaj nie obowiązują wejściówki.

Będzie to okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć, czy zdobycia autografów od kadry TŻ Ostrovia na sezon 2023. Zawodnicy będą także do dyspozycji kibiców po oficjalnej prezentacji w Ostrowskim Centrum Kultury.

Ponadto przy okazji prezentacji w Galerii Ostrovia, kibice będą mogli zakupić nową kolekcję klubowych gadżetów na sezon 2023 TŻ Ostrovia.