Gościliśmy na festynie w SP 1 w Ostrowie i MotoSerce w Nowych Skalmierzycach

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 8 czerwca, 2019

Bardzo intensywny tydzień, jeśli chodzi o spotkania w szkołach, przedszkolach, kończymy wizytą podczas festynu w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie. Z kolei w Nowych Skalmierzycach na festynie MotoSerce reprezentowali nas amatorzy z zaprzyjaźnionego klubu AKŻ Speedway Ostrów, którzy na swoim stoisku promowali Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Galeria z tego wydarzenia do zobaczenia TUTAJ

W kończącym się tygodniu żużlowcy ostrowskiego klubu odwiedzili Przedszkole nr 12 w Ostrwoie, Szkołę Podstawową i Przedszkole w Kuczkowie, a także Przedszkole wraz ze Szkołą Podstawową klas I-III w Korytnicy koło Raszkowa. W sobotnie popołudnie gościliśmy natomiast na festynie przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie, gdzie Rada Rodziców przygotowała dla najmłodszych mnóstwo atrakcji.

Jedną z nich była wizyta żużlowców z motocyklem. Na festynie obok prezesa klubu, Radosława Strzelczyka, gościli Sebastian Szostak, Kacper Grzelak i adept sportu żużlowego, który wkrótce przystąpi do egzaminu na certyfikat, Jakub Poczta. Tradycyjnie dzieciom rozdawali pocztówki TŻ Ostrovia, pozowali do wspólnych zdjęć, a w konkursach do wygrania były klubowe gadżetu.

Tego samego dnia w Nowych Skalmierzycach odbywał się festyn MotoSerce. Tutaj dzięki zaangażowaniu Cezarego i Mateusza Kozaneckich z AKŻ Speedway Ostrów, obecna była również TŻ Ostrovia.