headdd

Gracjan Szostak piąty w IPP 250 cc w Ostrowie

Dawid Grzeszczyk wygrał z kompletem punktów Finał 2 Indywidualnego Pucharu Polski 250 cc. Na piątym miejscu z dorobkiem 9 punktów uplasował się ostrowianin, Gracjan Szostak.

Występ Gracjana oceniam na 4+. Było nieźle, ale może być jeszcze lepiej. Myślę, że miejsca w granicach 5-6 to jest jego aktualny poziom – powiedział po występie Gracjana Szostaka trener Mariusz Staszewski.

Najlepszy w Ostrowie okazał się Dawid Grzeszczyk, który wygrał z 15 punktami. Drugie miejsce zajął Bartosz Bańbor z 14 punktami, a trzeci był Kevin Małkiewicz.

Punktacja:
1. Dawid Grzeszczyk (Speedway Lublin) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Bartosz Bańbor (Stowarzyszenie Lamba Rzeszów) – 14 (3,3,2,3,3)
3. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz) – 12 (3,3,w,3,3)
4. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – 11 (2,2,3,3,1)
5. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 9 (1,2,2,1,3)
6. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 9 (1,1,3,2,2)
7. Franciszek Majewski (KS Toruń) – 8 (0,3,1,2,2)
8. Szymon Ludwiczak (Włókniarz Częstochowa) – 8 (d,2,3,2,1)
9. Oskar Rumiński (KS Toruń) – 8 (2,2,1,1,2)
10. Kacper Teska (Unia Leszno) – 8 (2,1,1,2,2)
11. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 6 (3,1,2,0,0)
12. Jan Przanowski (GKM Grudziądz) – 5 (1,0,2,1,1)
13. Jakub Kowalski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 3 (2,0,0,1,0)
14. Jakub Breński (KS Toruń) – 3 (1,0,1,0,1)

Bieg po biegu:
1. (71,21) Bańbor, Rumiński, Przanowski
2. (72,13) Małkiewicz, Teska, Kawczyński, Ludwiczak (d/st)
3. (72,70) Łopuski, Kowalski, Grabarczyk
4. (72,51) Grzeszczyk, Juskowiak, Szostak, Majewski
5. (73,94) Majewski, Rumiński, Teska, Breński
6. (72,27) Grzeszczyk, Ludwiczak
7. (71,69) Bańbor, Juskowiak, Kawczyński, Kowalski
8. (71,93) Małkiewicz, Szostak, Łopuski, Przanowski
9. (73,21) Ludwiczak, Szostak, Rumiński, Kowalski
10. (72,55) Juskowiak, Łopuski, Teska
11. (71,95) Grzeszczyk, Bańbor, Breński, Małkiewicz (w/su)
12. (71,97) Kawczyński, Majewski, Przanowski
13. (70,73) Grzeszczyk, Kawczyński, Rumiński, Łopuski
14. (71,22) Małkiewicz, Majewski, Kowalski
15. (71,15) Bańbor, Teska, Szostak
16. (71,94) Juskowiak, Ludwiczak, Przanowski, Breński
17. (71,57) Małkiewicz, Rumiński, Juskowiak
18. (72,85) Szostak, Kawczyński, Breński
19. (72,20) Bańbor, Majewski, Ludwiczak, Łopuski
20. (72,62) Grzeszczyk, Teska, Przanowski, Kowalski

Wyniki za www.sportowefakty.pl

Szkolenie adeptów i juniorów TŻ Ostrovia wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski