Grzegorz Walasek na kolejny sezon w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 1 kwietnia, 2021

Miło nam poinformować, że Grzegorz Walasek trzeci sezon z rzędu spędzi w naszym klubie. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia firmy Auto Partner Garcarek z Ociąża.

Mariusz Staszewski podjął decyzję, że w awizowanym składzie na mecz w Bydgoszczy znajdzie się Grzegorz Walasek, który zostaje w Arged Malesa Ostrów Wielkopolski na sezon 2021. – Grzegorz dołączył do drużyny i jedzie z nami do Bydgoszczy. Na treningach prezentował się dobrze i w pierwszych dwóch meczach on będzie w składzie. Na ten moment wypada ze skłądu Adrian Cyfer – wyjaśnia trener Staszewski.

Jest mi przykro z powodu Adriana Cyfera, który całą zimę pracował i przygotowywał się, a teraz nie pojedzie.  Były treningi i trener zdecydował, co dalej. Miejsca w składzie jest tyle, ile jest. Przepis o zawodniku do lat 24, który miał pomóc Polakom, w rzeczywistości im przeszkadza – mówi Grzegorz Walasek.

Doświadczony żużlowiec od początku na treningach prezentował się bardzo dobrze. –Treningi poszły dobrze. Wiadomo, że jeszcze testujemy. Nie wszystko było idealne w każdym biegu. Ustawienia połapaliśmy. Warto podkreślić, że gdyby nie firma panów Jana i Andrzeja Garcarków, to dzisiaj nie rozmawialibyśmy o moich startach w Ostrowie. Wielkie podziękowanie dla nich. Przygotowali mnie pod względem sprzętowym i myślę, że im dłużej będzie trwał sezon, tym łatwiej mi będzie połapać ustawienia tych silników – powiedział Grzegorz Walasek.