Hansen widowiskowy, ale nieskuteczny w SEC w Guestrow

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 czerwca, 2021

Robił najlepsze wrażenie, a wyścigi z jego udziałem należały do najciekawszych w Guestrow. Mowa o Patricku Hansenie. Reprezentant Danii i na co dzień zawodnik Arged Malesy Ostrów Wielkopolski zajął jednak dopiero 14 miejsce z dorobkiem 5 punktów, bo widowiskowa jazda nie zawsze przekładała się na skuteczność. Wygrał Polak, Piotr Pawlicki.

Pozycja Patricka Hansena mogła być wyższa, gdyby nie taśma w pierwszym starcie. Później jeździł widowisko, dużo walczył na dystansie, ale nie udało mu się wygrać ani jednego wyścigu. W ostatnim starcie przywiózł za plecami Patryka Dudka, który w finale przyjechał do mety jako trzeci.

II rundę SEC w Guestrow wygrał lider Piotr Pawlicki, który umocnił się na pierwszej pozycji w klasyfikacji generalnej przed Leonem Madsenem, Patrykiem Dudkiem i Bartoszem Smektałą.

Kolejna runda SEC odbędzie się 3 lipca w Gdańsku, a rywalizacja zakończy się 10 lipca w Rybniku.