I Ty możesz pomóc ostrowskim juniorom! Zagłosuj, to nic nie kosztuje

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 września, 2020

Warsztat żużlowy dla młodzieżowców z TŻ Ostrovia S.A. – modernizacja pomieszczeń wraz z wyposażeniem – na takie zadanie można głosować od 1 października w Ostrowskim Budżecie Obywatelskim. Dzięki temu wychowankowie ostrowskiego klubu na Stadionie Miejskim mogą zyskać warsztat z prawdziwego zdarzenia. Warto wykorzystać tę szansę.

W poniedziałek rozlosowano numery zadań zakwalifikowanych do Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Warsztat żużlowy dla młodzieżowców z TŻ Ostrovia S.A. – modernizacja pomieszczeń wraz z wyposażeniem – ma numer 29. Łącznie do tzw. dużych zadań ogólnomiejskich zakwalifikowano 38 zadań.

Wniosek do Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego złożył Arkadiusz Sodkiewicz, na co dzień radny miejski, a prywatnie wielki kibic. – Uważam, że taki warsztat jest bardzo potrzebny ostrowskim młodzieżowcom. Na Stadionie Miejskim jest miejsce na tego typu przedsięwzięcie. Trzeba tylko odpowiednio zagospodarować pomieszczenia trybuny głównej. Mam nadzieję, że ostrowianie opowiedzą się za tym zadaniem i nasi utalentowani juniorzy zyskają godne miejsce do pracy przy motocyklach – mówi Arkadiusz Sodkiewicz.

Wniosek złożyłem jako kibic, wielki sympatyk sportu żużlowego. Dlatego też apeluję do wszystkich fanów, by zagłosowali na ten projekt. To nic nie kosztuje. Głosować można zarówno internetowo jak i wersji papierowej. Już na najbliższym meczu w sobotę, 3 października będziemy rozdawać karty, na których można oddać głos. Jest naprawdę duża szansa, by to zadanie zwyciężyło i w przyszłym roku powstał warsztat żużlowy dla naszych młodzieżowców – dodaje wnioskodawca.

Kosztorys takiego warsztatu to 300 tysięcy złotych, stąd też zadanie mieści się w ramach tzw. dużych zadań ogólnomiejskich.

Głosowanie ruszy 1 października 2020 i potrwa do 31 października. Internetowo głos będzie można oddać tutaj: https://ostrow.konsultacjejst.pl/