Informacja dla posiadaczy karnetów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 8 kwietnia, 2021

Zarząd TŻ Ostrovia S.A. serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zakupiły przed sezonem 2021 karnety na mecze Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Liczyliśmy, że już od pierwszych meczów eWinner 1.Ligi kibice będą mogli oglądać rozgrywki na żywo na Stadionie Miejskim. Niestety, sytuacja pandemiczna w kraju, a co za tym idzie, rządowe obostrzenia nie pozwalają na organizowanie imprez sportowych z udziałem publiczności.

Głęboko wierzymy, że wkrótce się to zmieni i będziemy mogli ponownie otworzyć stadion dla publiczności. Sport bez kibiców traci swój koloryt. Liczymy, że niebawem się to zmieni. Z uwagi na to, że pierwszy mecz naszej drużyny 12 kwietnia z Aforti Startem Gniezno nie będzie mógł się odbyć z udziałem widzów, zarząd TŻ Ostrovia podjął decyzję, że wszyscy posiadacze karnetu otrzymają w jego ramach wstęp na 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

W przypadku, gdy kolejny mecz ligowy na Stadionie Miejskim będzie rozegrany także bez udziału publiczności, klub poinformuje w terminie późniejszym o rekompensacie dla posiadaczy karnetów.

Warto podkreślić, że w przypadku ograniczeń liczby widzów na stadionie, posiadacze karnetów na sezon 2021 wejdą w pierwszej kolejności na mecze Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Liczymy na Państwa zrozumienie i wierzymy, że wkrótce zobaczymy się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Tymczasem trzymajcie kciuki za nasz zespół i kibicujcie przed telewizorami. Pamiętajcie, jedziemy razem #OSTROpoSWOJE!