Informacja o sprzedaży biletów na niedzielny mecz z Lokomotivem Daugavpils

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 20 lipca, 2020

TŻ Ostrovia informuje, że sprzedaż biletów na mecz 3 rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Lokomotivem Daugavpils ruszy w środę, 22 lipca o godzinie 12:00 i będzie prowadzona wyłącznie online za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl

Mecz 3 rundy eWinner 1. Ligi w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się w niedzielę, 26 lipca o godzinie 14:00.

W związku z tym, że we wtorek, 21 lipca br. wejdzie w życie Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 17 lipca 2020 zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, ostrowski klub będzie czynił starania, by na najbliższy mecz z Lokomotivem Daugavpils Stadion Miejski mógł się zapełnić do 50 procent pojemności tego obiektu. Konieczne jest jednak do tego uzyskanie zezwolenia na przeprowadzenie imprezy masowej z większą niż na poprzednio liczbą publiczności.

Serdecznie zapraszamy kibiców do zakupu biletów na niedzielny mecz. Wierzymy, że spotkamy się na Stadionie Miejskim już w większym gronie niż na inaugurację eWinner 1. Ligi.

Do sprzedaży trafią bilety normalne w cenie 35 złotych, ulgowe w cenie 25 zł, a także bilety dla osób niepełnosprawnych w cenie 2 złotych. Dostępne będą również bilety na trybunę główną w cenie 60 zł.

Bilety ulgowe przysługują dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla dzieci powyżej 7 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją.

Dzieci do lat 7 wstęp wolny pod opieką osoby dorosłej.