Informacja o sprzedaży biletów na sobotni mecz z Unią Tarnów.

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 3 sierpnia, 2020

TŻ Ostrovia informuje, że prowadzona jest już sprzedaż biletów na mecz 6. rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski a Unią Tarnów poprzez serwis kupbilet.pl. W sobotę od godziny 9:00 będzie prowadzona także sprzedaż stacjonarna w kasie.

Mecz 6 rundy eWinner 1. Ligi w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się w sobotę, 8 sierpnia o godzinie 16:30.

Serdecznie zapraszamy kibiców do zakupu biletów na niedzielny mecz. Prowadzona jest już sprzedaż internetowa https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0417

Ponadto w piątek w sklepie Canal+ w Galerii Ostrovia będzie można nabyć – podobnie jak ostatnio – program wraz z biletem normalnym na sobotnie zawody w cenie 50zł.

Do sprzedaży otwartej trafią bilety normalne w cenie 35 złotych, ulgowe w cenie 25 zł, a także bilety dla osób niepełnosprawnych w cenie 2 złotych. Dostępne będą również bilety na trybunę główną w cenie 60 zł.  Bilety ulgowe przysługują dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla dzieci powyżej 7 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacjąDzieci do lat 7 wstęp wolny pod opieką osoby dorosłej.