Informacje dla kibiców wybierających się na mecz do Gdańska

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 kwietnia, 2019

W niedzielę, 5 maja o godzinie 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zmierzy się w Gdańsku ze Zdunek Wybrzeżem. Gospodarze meczu przesłali informacje organizacyjne odnośnie przyjazdu kibiców gości.

Wszyscy kibice (zarówno wybierający się transportem zorganizowanym, jak i jadący indywidualnie), którzy chcą zasiąść w sektorze gości są zobowiązani do zgłoszenia się na listę sporządzaną w naszym klubie.

Do dnia 30 kwietnia w siedzibie TŻ Ostrovia przyjmujemy zgłoszenia na ww. listę – do godz. 15:30. Należy podać nazwisko, imię, PESEL. W przypadku osób wybierających się samochodami należy podać również numer tablic rejestracyjnych i planowaną godzinę dotarcia na stadion żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku.

Każdy z kibiców zobowiązany jest do posiadania dokumentu tożsamości.

Informacje organizacyjne:
1. Kibice przyjeżdżający transportem zorganizowanym (autokar) – cena biletu – 20 złotych.
2. Cena biletów dla kibiców podróżujących indywidualnie – normalny- 30 zł, ulgowy – 20 zł; szkolny – 10 zł.
3. Program zawodów – 5 zł;
4. Bilety na sektor gości sprzedawane będą tylko kibicom zgłoszonym do wyjazdu przez klub TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Bilety będą sprzedawane w wyznaczonej kasie od strony ulicy Zawodników;
5. Decyzja o ewentualnym wpuszczeniu na obiekt indywidualnych kibiców drużyny gości (nie zgłoszonych przez klub) podjęta zostanie po konsultacji Agencji Ochrony oraz policją. W przypadku uzyskania zgody, każdy z kibiców drużyny gości, który wyrazi chęć wejścia na obiekt zobowiązany będzie do wpisania się na listę wraz z podaniem danych osobowych (nazwisko, imię, PESEL)

Dodajmy, że Stowarzyszenie „Ostrovia Speedway Fans” organizuje wyjazd do Gdańska. Koszt 90 złotych. Informacje pod numerami telefonu: 662 304 192 lub 661 349 286.