Informacje organizacyjne przed finałem play-off Nice 1.LŻ

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 września, 2019

W niedzielę o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpocznie się pierwszy mecz finałowy play-off Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów a PGG ROW-em Rybnik. Mecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Przedstawiamy kilka ważnych informacji organizacyjnych.

Wszystkie kasy w niedzielę czynne będą od godziny 10:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45. Początek meczu o 14:30. Kibice przyjezdni będą mogli zakupić bilety w specjalnie wyznaczonej kasie dla gości (patrz mapka)

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną i sektorem dla gości dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej i sektora gości dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.

Zapraszamy do zakupu programów w formacie A4 o objętości 56 stron. W programie m.in. sylwetka Renata Gafurowa, bieżące informacje z klubu, historia sportu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim, rozmowa z podprowadzającą Martyną Kleśtą. W programie jak zwykle fotorelacja z ostatniego meczu naszej drużyny. Zapraszamy do lektury.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.