Informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 lipca, 2019

W niedzielę o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpocznie się mecz XII rundy Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów a Unią Tarnów. Przedstawiamy kilka ważnych informacji organizacyjnych.

Wszystkie kasy w niedzielę czynne będą od godziny 10:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45. Początek meczu o 14:30. Warto zaznaczyć, że z Tarnowa nie przyjeżdża zorganizowana grupa gości. Zatem cały sektor dla kibiców przyjezdnych zostanie udostępniony dla publiczności.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.

Zapraszamy do zakupu programów w formacie A4 o objętości 60 stron. W programie m.in. sylwetka Marcina Kościelskiego, bieżące informacje z klubu, historia sportu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim, rozmowa z podprowadzającą Patrycją Karolak, która studiuje pielęgniarstwo, a pasję podróżowania łączy z pracą zawodową. Od niedawna jest bowiem stewardesą. W programie jak zwykle fotorelacja z ostatniego meczu naszej drużyny. Zapraszamy do lektury.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.