Informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem. Nowa trybuna otwarta dla kibiców

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 sierpnia, 2019

W niedzielę o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpocznie się mecz XIV rundy Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów a Orłem Łódź.. Przedstawiamy kilka ważnych informacji organizacyjnych. Co istotne, po raz pierwszy w tym sezonie zostanie otwarta dla kibiców wyremontowana trybuna na drugim łuku i prostej przeciwległej do startu.

Wszystkie kasy w niedzielę czynne będą od godziny 10:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45. Początek meczu o 14:30.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.

Zapraszamy do zakupu programów w formacie A4 o objętości 56 stron. W programie m.in. sylwetka Aleksandra Łoktajewa, bieżące informacje z klubu, historia sportu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim, rozmowa z podprowadzającą Katarzyną Szczepaniak, która zawodowo jest spawaczem światłowodów. W programie jak zwykle fotorelacja z ostatniego meczu naszej drużyny. Zapraszamy do lektury.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.