Informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem. Sektor gości otwarty dla wszystkich

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 kwietnia, 2019

Łotysze nie zgłosili przyjazdu grupy zorganizowanej kibiców na niedzielny mecz, stąd też organizator udostępni sektor gości dla wszystkich. To jedna ze zmian w porównaniu z inauguracyjnym meczem na Stadionie Miejskim, który – przypomnijmy – cały czas jest częściowo w remoncie.

O godzinie 14:00 zaplanowana jest próba toru, kwadrans później prezentacja, a o 14:30 start do pierwszego wyścigu – tak przedstawia się harmonogram minutowy niedzielnego meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia z Lokomotivem Daugavpils w ramach IV rundy Nice 1. Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Warto na Stadion Miejski wybrać się nieco wcześniej, by nie uniknąć kolejek.

Nie mamy zgłoszenia zorganizowanej grupy kibiców z Daugavpils, stąd też podjęliśmy decyzję o otwarciu dla wszystkich sektora gości. Zapraszamy do korzystania z niego, jak również ze zmodernizowanej części sektorów pomiędzy trybuną główną a wspomnianym wcześniej sektorem, na którym z reguły zasiadają goście. Uruchomione zostaną osobne wejścia na te części stadionu. Wszyscy kibice będą mogli korzystać również z kasy usytuowanej za sektorem gości. Jeśli przyjadą do nas pojedyncze osoby z Daugavpils mogą one korzystać z tej części stadionu, na którą zakupią bilety wstępu. Zapraszamy do Ostrowa i czujcie się u nas, jak u siebie w domu – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes ostrowskiego klubu.

Warto zaznaczyć, że część trybun jest remontowana i wyłączona z użytkowania. Miasto modernizuje Stadion Miejski i niektóre sektory na prostej przeciwległej do startu są niedostępne dla publiczności. – Stąd też nie mamy możliwości do czasu zakończenia modernizacji uruchomienia większej liczby wejść dla kibiców – wyjaśnia Radosław Strzelczyk.

Wszystkie kasy w niedzielę czynne będą od godziny 10:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45. O 14:00 rozpocznie się próba toru. O 14:15 zaplanowano początek prezentacji. O 14:30 start do pierwszego wyścigu.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.