Informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem. Warto przyjść wcześniej na stadion

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 kwietnia, 2019

O godzinie 14:00 próba toru, kwadrans później prezentacja, a o 14:30 start do pierwszego wyścigu – tak przedstawia się harmonogram minutowy inauguracji Nice 1. Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Warto na Stadion Miejski wybrać się wcześniej, by nie stać w kolejkach.

Niedzielne derby Wielkopolski cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród ostrowskich jak i gnieźnieńskich kibiców. – To będzie prawdziwe sportowe święto. Jestem przekonany, że kibice obu drużyn stworzą wspaniałą atmosferę na Stadionie Miejskim – podkreśla Radosław Strzelczyk. – Zapraszamy kibiców na stadion wcześniej, by uniknąć kolejek. Warto w tym czasie skorzystać ze smacznego cateringu i skosztować naszej nowej marki złocistego napoju – dodaje prezes klubu.

Warto zaznaczyć, że część trybun jest remontowana i wyłączona z użytkowania. Miasto modernizuje Stadion Miejski i niektóre sektory na prostej przeciwległej do startu są niedostępne dla publiczności. Otwarty natomiast będzie nowy sektor pomiędzy trybuną główną a miejscami przeznaczonymi dla kibiców gości.

Kasa nr 1 w niedzielę czynna będzie od godziny 10:00. Pozostałe kasy zostaną otwarte o godzinie 12:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45. O 14:00 rozpocznie się próba toru. O 14:15 zaplanowano początek prezentacji. O 14:30 start do pierwszego wyścigu.

Dodajmy, że w sobotę od 13:00 programy na niedzielne zawody można nabywać na stoisku TŻ Ostrovia, mieszczącym się w Galerii Ostrovia.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.

Bilety na spotkania ostrowskiej drużyny można zakupić na bilety.tzostrovia.pl, natomiast wejściówki na JAKO DANCE FESTIVAL – Kalisz 2019 są do nabycia TUTAJ.