Informacje organizacyjne przed niedzielnym meczem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 25 maja, 2019

W niedzielę o 14:30 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpocznie się mecz VII rundy Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów a PGG ROW-em Rybnik. Przedstawiamy kilka ważnych informacji organizacyjnych.

Część trybun Stadionu Miejskiego jest nadal remontowana i wyłączona z użytkowania. Miasto modernizuje Stadion Miejski i niektóre sektory na prostej przeciwległej do startu są niedostępne dla publiczności. – Stąd też nie mamy możliwości do czasu zakończenia modernizacji uruchomienia większej liczby wejść dla kibiców – wyjaśnia Radosław Strzelczyk.

Wszystkie kasy w niedzielę czynne będą od godziny 10:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy. – Spodziewamy się bardzo dużej liczby kibiców przyjezdnych z Rybnika. Liczymy, że wspólnie z ostrowską publicznością stworzymy na stadionie świetną atmosferę sportowego święta, jakim jest mecz na szczycie tabeli Nice 1. Ligi Żużlowej – dodaje prezes ostrowskiego klubu.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 12:45. Początek meczu o 14:30.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.

Bilety w sobotę można nabywać w siedzibie klubu do godziny 13:00, a w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia do godziny 21:00.

Partnerem meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – PGG ROW Rybnik jest Poczta Polska.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.