Informacje organizacyjne przed sobotnim meczem

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 15 czerwca, 2019

W sobotę 16:15 na Stadionie Miejskim w Ostrowie rozpocznie się mecz X rundy Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk Przedstawiamy kilka ważnych informacji organizacyjnych.

Wszystkie kasy w sobotę czynne będą od godziny 12:00. Organizator przygotuje także dodatkową kasę, w której można będzie nabywać tylko programy. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 14:15. Początek meczu o 16:15.

Ceny biletów :
50 zł – Trybuna Główna
30 zł – normalny
20 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 20 zł.

Zapraszamy do zakupu programów w formacie A4 o objętości 60 stron. W programie m.in. sylwetka Sama Mastersa, bieżące informacje z klubu, historia sportu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim, rozmowa z podprowadzającą Anną Kleśtą, a także fotorelacja z Rybnika oraz z odwiedzin szkół i przedszkoli przez żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia. Polecamy także informacje, jak o tym, jak można spędzić długi weekend czerwcowy w drodze na mecz naszych żużlowców na Łotwie. Zapraszamy do lektury.

Okładka programu na sobotnie zawody w Ostrowie.

Zachęcamy także do odwiedzenia sklepu klubowego w Galerii Ostrovia, gdzie zobaczyć można trzy nowe wzory koszulek TŻ Ostrovia. Nowe wzory kubków również można nabyć w Galerii Ostrovia.

Nowe wzory kubków dostępne w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia.

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.