Inne ustawienie Arged Malesa Ostrów Wielkopolski na mecz z Cellfast Wilkami Krosno

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 21 kwietnia, 2021

Trener Mariusz Staszewski awizował skład na sobotni mecz 4 rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy Arged Malesa Ostrów Wielkopolski a Cellfast Wilkami Krosno. Szkoleniowiec ostrowskiej drużyny w porównaniu z meczem z Aforti Startem Gniezno zmienił nieco ustawienie swojego zespołu.

Do składu jako zawodnik U24 wskoczył Daniel Kaczmarek. Można zatem domyślać się, że z rezerwy pojedzie Patrick Hansen, który jest zawodnikiem do lat 23 i może startować zarówno w podstawowym zestawieniu jak i z pozycji rezerwowego.

Nie ma w tej chwili awizowanego zawodnika pod numerem 11. – W czwartek są jeszcze ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Po nich podejmę ostateczną decyzję odnośnie składu – tłumaczy Mariusz Staszewski.

-Czeka nas trudny mecz, bo Krosno beniaminkiem jest tylko z nazwy. Mają w składzie doświadczonych żużlowców, którzy ścigali się w PGE Ekstralidze. Po ostatnich wzmocnieniach na papierze wyglądają bardzo solidnie – podkreśla trener ostrowian.

Awizowane składy

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

9.Nicolai Klindt

10.Tomasz Gapiński

11.

12.Daniel Kaczmarek

13.Oliver Berntzon

14.Jakub Krawczyk

15.Sebastian Szostak

Cellfast Wilki Krosno

1.Daniel Jeleniewski

2.Mateusz Szczepaniak

3.Mathias Thoerblom

4.Patryk Wojdyło

5.Andrzej Lebiediew

6.Aleks Rydlewski

7.Bartosz Curzytek

Początek meczu w sobotę o 16:00. Transmisja telewizyjna nSport+

Udział w rozgrywkach eWinner 1.Ligi drużyny Arged Malesa Ostrów Wielkopolski dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.