Intensywna dawka młodzieżowego żużla. Przyszły tydzień pełen ścigania w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 16 sierpnia, 2019

Aż trzy imprezy młodzieżowe odbędą się w przyszłym tygodniu na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. We wtorek o 17:00 rozpoczną się zawody z cyklu Young Development Series 2019 na silnikach o pojemności 250 cc. W środę i czwartek o 16:00 rozegrane zostaną XI i XII runda DMPJ.

We wtorkowych międzynarodowych zawodach z cyklu Young Development Series 2019 na silnikach o pojemności 250 cc będziemy mieli ostrowskie akcenty. W pierwszej parze pojedzie Sebastian Szostak z Brytyjczykiem Samem McGurkiem. Na rezerwie będzie z kolei Kacper Grzelak. Początek zmagań o 17:00.

Lista starowa
Young Development Series 2019 w Ostrowie Wielkopolskim

Z kolei w środę i czwartek o godzinie 16:00 rozpoczną się kolejne rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, których formalnie gospodarzem będzie Lokomotiv Daugavpils. XI i XII runda półfinałowa rozegrana zostanie w zastępstwie za Łotyszy na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Bilety kosztują 10 zł. Nie obowiązują karnety.

-Kolejne imprezy młodzieżowe odbędą się w Ostrowie Wielkopolskim. Serdecznie zapraszam kibiców. Ciekawie jest zobaczyć tych chłopaków, jak zaczynają. Za kilka lat któryś z nich może być czołowym polskim żużlowcem. Warto zobaczyć, jak stawiali pierwsze kroki w speedwayu – mówi trener Mariusz Staszewski.