Jakub Zborowski dołącza do TŻ Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 18 stycznia, 2022

Jakub Zborowski, były dziennikarz Canal+ dołącza do TŻ Ostrovia. Będzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i odpowiadał za marketing i PR.

 – Cieszę się, że obdarzono mnie zaufaniem. Dziękuję prezesowi Waldemarowi Górskiemu. Wierzę, że wspólnie z ekipą, która już robiła fantastyczną robotę w Ostrowie, będziemy jeszcze mocniejsi – dodaje nowy człowiek na pokładzie beniaminka PGE Ekstraligi.

Jakub Zborowski jest doskonale znany kibicom żużla. Pracował jako reporter w Canal+, przeprowadzał wywiady w parku maszyn, prowadził studio telewizyjne. Doświadczenie wyniesione z mediów i marketingu chce przełożyć na swoją pracę w Ostrowie Wielkopolskim.

Całkiem inna funkcja niż to, co robiłem do tej pory, jeśli chodzi o sport żużlowy. Chcę wykorzystać swoje doświadczenie dziennikarskie i pracę przy różnych projektach sportowych do przekucia ją na rozwój ostrowskiego żużla – podkreśla Zborowski.

Przed ostrowskim klubem wiele wyzwań, związanych z występami w PGE Ekstralidze. Starty w najlepszej żużlowej lidze świata wiążą się m.in. z rozbudową struktur klubu, stąd też nowe osoby, które mają pomóc rozwijać marketingowo i nie tylko TŻ Ostrovię.