Jest Ostroviak, ale i woda Ostrovianka!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 2 sierpnia, 2019

Piwo Ostroviak zrobiło furorę nie tylko wśród kibiców żużla. Teraz TŻ Ostrovia przedstawia nowy produkt marki „OSTROpoSWOJE”. To woda Ostrovianka, która będzie w sprzedaży zarówno w wersji gazowanej jak i niegazowanej.

Najpierw było piwo Ostroviak. – Teraz mamy już drugą gamę produktów, czyli wodę Ostroviankę. Rozszerzamy nasz wachlarz marek z szyldem TŻ Ostrovia. Wychodzimy naprzeciw kibicom, bo wiadomo, że o sponsora jest coraz trudniej. Potrzebujemy pieniędzy, żeby rozwijać nasz klub żużlowy i dalej piąć się w górę zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Na to wszystko potrzebne są środki – podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Nasze działania skierowane są do kibiców, tak by mogli nam w pewien sposób pomóc, kupując produkty z wachlarzu TŻ Ostrovia. Zapraszamy do spożywania piwa Ostroviak i wody Ostrovianki. To na pewno wspomoże ostrowski żużel – dodaje szef TŻ Ostrovia.

Trwają rozmowy na temat dystrybucji wody Ostrovianka. Na ten moment można ją nabyć w sklepie patronackim TŻ Ostrovia w Galerii Ostrovia. Pozostałe punkty będą systematycznie dodawane i wkrótce na profilu na Facebooku Ostrovianki pojawi się dokładna lista punktów, gdzie można będzie zakupić markową wodę TŻ Ostrovia.

Można założyć, że lista punktów, w których będzie można nabyć wodę Ostrovianka pokryje się z miejscami, gdzie dystrybuowane jest piwo Ostroviak. TŻ Ostrovia zależy, by produkty spod marki „OSTROpoSWOJE” wpierały klub. Produkty te mają wzmocnić dodatkowe źródła finansowania TŻ Ostrovia.

Woda Ostrovianka produkowana jest zarówno w wersji gazowanej jak i niegazowanej. Dostępna będzie w butelkach o pojemności 0,5 litra oraz 1,5 litra. Producentem wody Ostrovianka jest Wytwórnia Wód Gazowanych „Jerzy”. – To lokalny producent wody, a my jesteśmy lokalnym klubem. Chcieliśmy wykorzystać potencjał tego producenta, a zarazem sponsora naszego klubu i jego wodę, którą większość klientów chwali. Liczymy, że woda Ostrovianka może fajnie przyjąć się na naszym rynku – mówią przedstawiciele TŻ Ostrovia.

Więcej informacji o wodzie Ostrovianka TUTAJ.