Jest termin 68.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 października, 2020

W sobotę, 17 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim odbędzie się 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Najstarszy turniej żużlowy w Polsce zamknie sezon 2020 w naszym mieście, ale nie będą to jedyne zawody, jakie czekają kibiców w Ostrowie.

W środę, 14 października o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim odbędą się Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski z udziałem gospodarzy, Arged Malesa TŻ Ostrovia, Unii Leszno, Startu Gniezno i Falubazu Zielona Góra. Po rozegraniu zawodów drużynowych, odbędzie się wyścig dodatkowy o tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.

Z kolei 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się 17 października o godzinie 15:00. Współorganizatorem zawodów jest firma KF Sports i jej marka Speedway Events. Kompletowana jest stawka tych prestiżowych zawodów, które mają ogromną tradycję. W tym roku mija dokładnie 70 lat od pierwszego turnieju, który wygrał legendarny Alfred Smoczyk.

Przed rokiem główne trofeum po raz drugi w karierze wygrał Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata nie będzie w stanie bronić Łańcucha Herbowego, bowiem tego samego dnia w Lublinie odbywają się finały Speedway of Nations.

O obsadzie 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz sprzedaży biletów na tę imprezę będziemy wkrótce informować.