Joga i motocross sposobem na stres Aleksandra Łoktajewa

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 6 kwietnia, 2019

W inauguracyjnym mecz w Łodzi spalił się psychicznie. Zbyt nerwowo podszedł do spotkania, w którym bardzo zależało mu na dobrym występie. Teraz Aleksandr Łoktajew już wie, że lepsza odrobina luzu niż tzw. spinka i nerwy. – Joga i motocross odstresowały mnie przed niedzielnym meczem – mówi żużlowiec Arged Malesa TŻ Ostrovia.

W środę i w czwartek chodziłem na jogę. W czwartek także tak trochę rekreacyjnie pojeździłem na motocrossie. Taki delikatny trening na odstresowanie. Pierwszy mecz odjechany, więc teraz jest już więcej spokoju – powiedział nam Aleksander Łoktajew, który w niedzielę w Nice 1. Lidze Żużlowej zadebiutuje przed ostrowską publicznością.

W piątek wraz z całą drużyną Arged Malesa TŻ Ostrovia Łoktajew trenował na ostrowskim torze. – Próbowałem trzech różnych silników. Dwa wybrane są na mecz. Przełożenia są już też dobrane do nich. Zobaczymy w niedzielę, jak to wszystko się sprawdzi – tłumaczy rosyjski żużlowiec beniaminka Nice 1. LŻ.

W niedzielę Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie Car Gwarant Start Gniezno. – Spodziewam się dobrego meczu całej naszej drużyny, od juniorów po wszystkich seniorów. Mam nadzieję, że pojedziemy dobrze i równo, a przede wszystkim szybciej od gnieźnian – mówi popularny Saszka. – Kibice dodają nam energii i pewności siebie. Będziemy im wdzięczni jak licznie przyjdą na mecz. Zapraszam ich do gorącego dopingu – podkreśla Aleksandr Łoktajew.

Bilety na spotkania ostrowskiej drużyny można zakupić na bilety.tzostrovia.pl, natomiast wejściówki na JAKO DANCE FESTIVAL – Kalisz 2019 są do nabycia TUTAJ.