Karnety są wciąż do nabycia. Pozostało 150 sztuk

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 czerwca, 2020

2000 miejsc będą mogli zająć kibice na Stadionie Miejskim podczas meczów żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia. Karnety na sezon 2020 są wciąż w sprzedaży, ale pozostało już tylko 150 sztuk. Nabywać je można w biurze klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00.

Przypomnijmy, że mecze odbywać się będą w nowym reżimie sanitarnym. Na początku przyszłego tygodnia wszyscy zawodnicy, mechanicy oraz osoby funkcyjne i urzędowe na mecze w eWinner 1. Lidze zostaną poddani badaniom na COVID-19.

Rozgrywki eWinner 1. Lidze odbywać się będą z udziałem publiczności, ale z ograniczoną liczbą do 25 procent miejsc siedzących.  Publiczności może być udostępnione co czwarte miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie. A jeśli na stadionie nie będzie wyznaczonych konkretnych miejsc, obowiązywać będzie zasada zachowania dwumetrowego dystansu między poszczególnymi osobami, które na terenie obiektu będą musiały poruszać się w maseczkach. Po zajęciu miejsca na trybunach kibice będą mogli zdjąć maseczki.

Zarząd TŻ Ostrovia od początku informował, że w pierwszej kolejności wejście na stadion będą mieli posiadacze karnetów na całą rundę zasadniczą sezonu 2020. – Karnety są nadal w sprzedaży, ale warto się pośpieszyć z ich zakupem, bo pozostało ich tylko 150 – mówi Waldemar Górski, prezes spółki.

Karnety można nabywać codziennie w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 w biurze klubu, które mieści się w trybunie głównej Stadionu Miejskiego. Dostępne są karnety normalne w cenie 210 zł oraz ulgowe, które kosztują 150 zł.

Przypomnijmy, że inauguracja sezonu eWinner 1. Ligi zaplanowana jest na weekend 11/12 lipca. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski podejmie na swoim torze Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Dokładny termin i godzina meczu uzależniona jest od wyboru telewizji, która posiada prawa do pokazywania eWinner 1. Ligi. Szczegółowy terminarz meczów telewizyjnych i tych, które zostaną pokazane na platformie internetowej Canal + nie jest jeszcze znany.