Kibice na Stadionie Miejskim wspólnie oglądali GP Polski w Warszawie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 maja, 2019

-Jesteśmy bardzo zadowoleni z odzewu kibiców na naszą kolejną inicjatywę. Wspólne oglądanie Grand Prix na telebimie na Stadionie Miejskim, cieszyło się sporym zainteresowaniem kibiców. Widać, że to się rozwija – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia, który wspólnie z ostrowskimi kibicami w sobotni wieczór oglądał GP Polski.

Pierwszy raz w tym sezonie telebim na Stadionie Miejskim w Ostrowie ustawiono przy okazji meczu ligowego Arged Malesa TŻ Ostrovia w Tarnowie. – Teraz pogoda była znacznie lepsza i frekwencja również wyższa. Kilkuset kibiców przyszło na telebimie obejrzeć zawody Grand Prix. Widać, że ta inicjatywa się rozwija – podsumowuje Radosław Strzelczyk.

Nie każdy ma możliwość w domu obejrzeć zawody Grand Prix, które transmitowane są w kodowanej telewizji. – Niektórzy wolą na przykład obejrzeć takie zawody wspólnie z innymi kibicami, by poczuć atmosferę i razem dopingować. Był z nami chociażby Jacek Brucheiser Naprawdę kibice na Stadionie Miejskim bardzo emocjonalnie reagowali na wyścigi z udziałem reprezentantów Polski. W finale wszyscy trzymaliśmy kciuki za Patryka Dudka – dodaje prezes ostrowskiego klubu.

Radosław Strzelczyk deklaruje, że TŻ Ostrovia będzie kontynuowała inicjatywę wspólnego oglądania meczów ligowych ostrowskiej drużyny i Grand Prix na Stadionie Miejskim. – Jest fajna, rodzinna atmosfera. Widać, że kibice zaakceptowali nasz pomysł. Będziemy rozwijać tę akcjęi liczymy, że z każdą kolejną transmisją fanów na Miejskim będzie coraz więcej – kończy prezes klubu. Dodajmy, że przy okazji transmisji organizatorzy zapewniali catering, a także serwowali nową i coraz bardziej popularną markę piwa Ostroviak.