Kolejne grupy dzieci zobaczyły Stadion Miejski od kuchni

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 1 czerwca, 2022

1 czerwca kolejne grupy dzieci, tym razem ze szkół podstawowych zwiedziły Stadion Miejski w ramach akcji organizowanej przez TŻ Ostrovia „Otwarty Stadion na Dzień Dziecka”.

W środę  Stadion Miejski odwiedziły dwie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrowie, a także uczniowie z ostrowskiej „Siódemki”. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość obejrzenia treningu ostrowskich juniorów.

Podobnie, jak pierwszego dnia, dzieci zobaczyły wystawę historyczną o Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz ostrowskiego żużla, miały możliwość zrobienia sobie zdjęć z trofeami TŻ Ostrovia znajdującymi się w sali konferencyjnej, a także z trybuny głównej obejrzały trening żużlowców.

Była również krótka wizyta w warsztacie żużlowym, a także zwiedzanie całkowicie zmodernizowanego parku maszyn. Stadion Miejski zrobił na dzieciach ogromne wrażenie. Wspólnie ze swoimi nauczycielkami podkreślały, że dzień otwarty to świetna inicjatywa TŻ Ostrovia.

Na koniec wizyty dzieci otrzymały drobne upominki oraz zaproszenia na mecz PGE Ekstraligi z udziałem Arged Malesy Ostrów. Dużą atrakcją dla dzieci była także możliwość zrobienia zdjęcia z maskotką klubową Tygryskiem „Ostrym”.

W czwartek trzeci dzień akcji, a z uwagi na ogromne zainteresowanie, wizyty na Stadionie Miejskim, będziemy kontynuować w następnych tygodniach.