Kolejni uczestnicy 70.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 26 września, 2022

Tobiasz Musielak, Matias Nielsen, Jakub Krawczyk,  Tomasz Gapiński i Bartosz Smektała to potwierdzeni już żużlowcy, których zobaczymy w 70. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

70.Turniej o Łańcuch Herbowy rozpocznie się w niedzielę, 9 października o 14:00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Ostatnie dwie edycje Turniejów o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbyły się w czasach pandemicznych w obsadzie juniorskiej. W sezonie 2020 wygrał Sebastian Szostak, a przed rokiem Wiktor Przyjemski, który przeszedł do historii jako najmłodszy triumfator tego prestiżowego turnieju.

W tegorocznym 70.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego będzie mieszanka juniorów, w tym także wychowanków TŻ Ostrovia, ale także zawodników bardziej doświadczonych i utytułowanych, którzy ścigali się w PGE Ekstralidze.

Bartosz Smektała, który dołącza do obsady najstarszego turnieju żużlowego w Polsce to przecież były indywidualny mistrz świata juniorów z 2018 roku. Wychowanek Unii Leszno w 2018 roku podczas 66.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zajął trzecie miejsce. Wygrał wówczas Grzegorz Walasek przed Bjarne Pedersenem.

Bilety już do nabycia:

✳️ONLINE (https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0541)

✳️w biurze klubu TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego pon-pt od 10.00 do 17.00 (w dniu turnieju sprzedaż tylko w kasach pod stadionem)

✳️w dniu meczu: w nowych kasach (wbudowanych w trybunę główną) od 10.00

Ceny Biletów:

✳️Trybuna Główna: 35 zł

✳️Sektor: 20 zł

✳️Osoby z I grupa z I grupą inwalidzką: 5 zł

✳️Dzieci do 9 lat: za darmo

✳Obowiązują tylko karnety VIP. Zwykłe karnety upoważniały do wstępu na 7 meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi.