Kolejni uczestnicy 71.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 28 września, 2023

Jakub Miśkowiak, Matias Nielsen, Sebastian Szostak i Tomasz Gapiński to kolejni uczestnicy 71.Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, który odbędzie się w niedzielę, 8 października o 14:00.

Jakub Miśkowiak to były indywidualny mistrz świata juniorów, który licencję zdawał właśnie na torze w Ostrowie, a jego wujek Robert jest do dziś rekordzistą tego owalu. Robert Miśkowiak ma już w kolekcji Łańcuch Herbowy. Czy trofeum to zdobędzie także jego chrześniak?

O Łańcuch Herbowy powalczy również Matias Nielsen, który dwa lata temu zajął drugie miejsce i był bliski końcowego triumfu. Przegrał jedynie z Wiktorem Przyjemskim.

Łańcuch Herbowy w pandemicznym sezonie 2020 wywalczył z kolei Sebastian Szostak i jego również zobaczymy w obsadzie 71.Turnieju. Do Ostrowa przyjedzie także były kapitan naszej drużyny, Tomasz Gapiński, który ten sezon miał praktycznie cały stracony na skutek dwóch kontuzji.

Przypomnijmy, że w Ostrowie zobaczymy m.in. obrońcę trofeum Bartosza Smektałę, który triumfował w najstarszym turnieju żużlowym przed rokiem. Kibice zobaczą również przyszłego zawodnika ostrowskiego klubu, Frederika Jakobsena. Będzie również Oliver Berntzon i Jakub Poczta.

71.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski.

Ruszyła sprzedaż biletów 71.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Bilety kupisz:

✴️ONLINE (https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0573/sprzedaz6)

✴️w biurze klubu TŻ Ostrovia w trybunie głównej Stadionu Miejskiego pon-pt od 10.00 do 17.00 (w dniu turnieju sprzedaż tylko w kasach pod stadionem)

✴️w sieciach Empik i Kolporter

✴️w dniu turnieju: w kasach (wbudowanych w trybunę główną) od 10.00

_______________________________

Ceny biletów:

✳️Sektor: 15 zł

✳️Trybuna Główna: 40 zł

✳️Osoby z niepełnosprawnością (wszystkie grupy): 1 zł

✳️Dzieci do 9 roku życia: za darmo (na sektor)