Kolejny duży sponsor zostaje na sezon 2021. Auto Partner Garcarek nadal z TŻ Ostrovia

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 13 grudnia, 2020

Firma braci Jana i Andrzeja Garcarków  – Mercedes Benz Auto Partner Garcarek to wieloletni sprawdzony sponsor ostrowskiego żużla. – Ten ceniony sponsor zostaje z nami na sezon 2021, za co serdecznie dziękujemy – podkreśla Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia

Mercedes Benz Auto Partner Garcarek od wielu lat wspiera ostrowski żużel. – Panowie Jan i Andrzej Garcarek to wielcy pasjonaci tego sportu, których pomoc jest bezcenna. Dziękujemy im na każdym kroku, bo posiadanie takiego partnera to wielki zaszczyt dla klubu – dodaje Waldemar Górski.

Firma z Ociąża wspiera wielu żużlowców. W swoim teamie ma aktualnego mistrza świata, Bartosza Zmarzlika i mistrza Europy, Roberta Lamberta. Najlepsi żużlowcy jeżdżą z logotypem niezawodnego partnera.   Mercedes Benz Auto Partner Garcarek wielokrotnie nagradzany był tytułem Dealera Roku. Kibiców, którzy są zainteresowani ofertą naszego sponsora zapraszamy do Ociąża do odwiedzenia salonu Mercedes Benz Auto Partner Garcarek, mieszczącego się przy ulicy Ostrowskiej 6.

Dzięki wsparciu firmy braci Jana i Andrzeja Garcarków w barwach Arged Malesa TŻ Ostrovia pozostał Nicolai Klindt, który dołączył do teamu Mercedes Benz Auto Partner Garcarek. – Bracia Garcarkowie od lat wspierają także Tomasza Gapińskiego, naszego kapitana. Walnie przyczynili się do również do tego, że do naszego klubu trafił uczestnik cyklu Grand Prix, Oliver Berntzon – dodaje Mariusz Staszewski.

Jeszcze raz wielkie podziękowania za całokształt wieloletniej współpracy z braćmi Janem i Andrzejem Garcarkami – dodaje Waldemar Górski. – W kolejnych dniach będziemy ogłaszać naszych kolejnych sponsorów i partnerów. Zapraszamy także nowe firmy do współpracy z TŻ Ostrovia – kończy prezes klubu.