Kto dołączy do galerii sław? W niedzielę 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 31 sierpnia, 2019

Bartosz Zmarzlik, a może Artiom Łaguta? Mikkel Michelsen, a dlaczego by nie Andrzej Lebiediew lub Przemysław Pawlicki? A może szyki faworytom pokrzyżują reprezentanci gospodarzy, Arged Malesa TŻ Ostrovia, Tomasz Gapiński lub obrońca trofeum Grzegorz Walasek? W niedzielę o 14:15 startuje kolejna edycja najstarszego turnieju żużlowego w Polsce.

Stawka jest na tyle mocna, że kilku żużlowców będzie biło się o to główne trofeum – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia, który zaprasza kibiców na 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. – Nie samą ligą żyje kibicom. Myślę, że raz w roku przy okazji turnieju z taką tradycją i prestiżem oraz w ciekawej obsadzie, warto wybrać się na Stadion Miejskim na zawody indywidualne – dodaje szef ostrowskiego klubu.

Warto podkreślić, że kibice zobaczą w niedzielę aż 22 wyścigi. Po serii zasadniczej, składającej się z 20 biegów, rozegrany zostanie wyścig ostatniej szansy, a następnie wielki finał ku pamięci Tomasza Jędrzejaka. Dopiero zwycięzca biegu finałowego odbierze główne trofeum, Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Organizatorzy przygotowali dla kibiców sporo atrakcji. Dla fanów otwarty przed Turniejem o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego będzie park maszyn, do którego kibice mogą wejść w godzinach od 12:30 do 13:15. O godzinie 13:30 przed trybuną główną zostanie odsłonięta tablica poświęcona pamięci Tomasza Jędrzejaka.

O godzinie 14:15 rozpocznie się prezentacja uczestników 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Ceny biletów :
60 zł – Trybuna Główna
35 zł – normalny
25 zł – ulgowy (pozostała część stadionu poza trybuną główną dla studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, dla uczniów powyżej 9 roku życia, dla kobiet, dla emerytów i rencistów z ważną legitymacją)
2 zł – dziecięcy*
2 zł – niepełnosprawni**

*upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej dzieci do ukończenia 9 roku życia
**upoważnia do wejścia osoby niepełnosprawnej w cenie 2 zł + opiekun 25 zł.

Zawodnicy, którzy potwierdzili udział w 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego:

Bartosz Zmarzlik

Mikkel Michelsen

Artiom Łaguta

Grzegorz Walasek

Tomasz Gapiński

Szymon Woźniak

Robert Lambert

Przemysław Pawlicki

Norbert Kościuch

Daniel Jeleniewski

Kamil Brzozowski

Nicolai Klindt

Aleksandr Łoktajew

Krzysztof Buczkowski

Andrzej Lebiediew

Renat Gafurow