Kup bilet na arcyważny pojedynek z Gdańskiem!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 4 czerwca, 2019

Rusza sprzedaż biletów na arcyważny mecz w kontekście walki o rundę play-off. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolskim wyjątkowo w sobotę, 15 czerwca o 16:15 podejmie na swoim torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Beniaminek chce się zrewanżować za porażkę nad morzem, gdzie przegrał 38:52.

Zapominamy o meczu w Rybniku i skupiamy się na najbliższym spotkaniu ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk – deklaruje trener Mariusz Staszewski i jego zespół. – Nasz cel się nie zmienił. Nadal walczymy o udział w rundzie play-off – dodaje ekipa beniaminka Nice 1. LŻ.

W sobotę, 15 czerwca o 16:15 na Stadionie Miejskim dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w kontekście walki o miejsce w czołowej czwórce. Arged Malesa TŻ Ostrovia zmierzy się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.
W dniu dzisiejszym rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można zakupić poprzez portal KupBilet, w sklepie klubowym w Galerii Ostrovia (poniedziałek-piątek 17-21 oraz sobota w godz. 10-21), a także w siedzibie klubu (poniedziałek-piątek w godz. 9-16).

Udział w rozgrywkach Nice 1. LŻ drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia dofinansowany jest ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.