Kup wirtualny karnet i bądź duchem z drużyną na stadionie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 18 maja, 2020

Od najbliższego czwartku w siedzibie klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego w godzinach od 9:00 do 16:00 będzie można zakupić Wirtualny Karnet oraz cegiełki na pomoc dla ostrowskiego żużla w ramach akcji #ratujMYżużel #OSTROpoSWOJE.

To kolejny z elementów akcji – po zbiórce na portalu https://zrzutka.pl/ratujmyzuzel – który ma pomóc uratować ostrowski żużel w sezonie 2020.

Każdy kibic może wspomóc klub kupując w biurze klubu cegiełkę w cenie 10, 20, 50 i 100 złotych. Dodatkowo każda osoba, która wyrazi na to zgodę, kupując Wirtualny Karnet w cenie 100 złotych otrzyma w zamian własny wizerunek na trybunach Stadionu Miejskiego (wzór w załączonej grafice).

Kibice nie mogą póki co być z nami fizycznie, ale duchowo jak najbardziej. Dzięki temu, będą mogli zobaczyć się w telewizji i poczuć dumę z tego, że wspierają ukochany klub – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Dodajmy, że osoby, które wpłaciły już na zrzutkę kwotę 100 lub więcej złotych i nie wybierały w zamian za to żadnej nagrody, mogą otrzymać również swój wizerunek na trybunach. Trzeba jednak przesłać swoje zdjęcie wykonane na jasnym tle na adres mailowy a.klopocka@tzostrovia.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty na zrzutkę. Co istotne, wielkość zdjęcia nie może przekraczać 20 MB,  (wymiar 3000 pikseli dłuższy bok i powinno być wykonane na wprost od ramion w górę). W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z fotografem klubowym Anną Kłopocką.

Na zrzutce zostanie dodatkowo uruchomiona nagroda w wysokości 100 złotych w postaci Wirtualnego Karnetu.

Zaznaczmy jednak, że Wirtualny karnet nie upoważnia do wstępu na mecze sezonu 2020 w momencie, gdy zostanie zniesiony zakaz organizowania imprez masowych. Karnet jest cegiełką w ramach akcji #ratujMYżużel #OSTROpoSWOJE.