Licznik na zrzutce bije! Ponad 15 tysięcy zebranych w niespełna 16 godzin od startu akcji #ratujMYżużel! #OSTROpoSWOJE!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 15 maja, 2020

Ostrowianie i mieszkańcy południowej Wielkopolski kochają żużel. Pokazują to bezsprzecznie w trakcie akcji #ratujMYżużel! #OSTROpoSWOJE!, która ruszyła w czwartek wieczorem. Tylko w ciągu godziny udało się zebrać ponad 7 tysięcy, a licznik wciąż bije.

W piątek w godzinach południowych licznik przekroczył 10 tysięcy. Niedługo później było już na nim ponad 15 tysięcy złotych.  – Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie wpłaty. Liczy się każda złotówka. Pokażmy wspólnie, że zależy nam na uratowaniu żużla. Zapraszamy do pomocy. Wpłacajcie nawet drobne kwoty. Udostępniajcie grafiki na Waszym Facebooku i nominujcie znajomych do wsparcia. Pierwszy odzew akcji jest bardzo pozytywny, ale musimy utrzymać tę tendencję. Niech nas będą setki, a nawet tysiące osób, które pomogą uratować ostrowski żużel – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Przypomnijmy, że w zamyśle akcji osoba, która wpłaca dobrowolną kwotę na zrzutce, udostępnia później grafikę „Ja pomogłem/Ja pomogłam! Teraz Ty!” i nominuje do wsparcia swoich znajomych. Podkreślamy, że jest to dobrowolna pomoc i liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata.

Dorzucić się możecie tutaj: https://zrzutka.pl/ratujmyzuzel