Lista startowa 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 października, 2021

Juniorzy i zawodnicy do lat 24 powalczą w 69. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Początek zawodów w niedzielę, 10 października o 12:00. Głównego trofeum sprzed roku broni ostrowianin, Sebastian Szostak.

Serdecznie zapraszam kibiców na zakończenie sezonu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim. Cieszmy się razem i świętujmy tak długo wyczekiwany awans do PGE Ekstraligi. W końcówce sezonu trudno jest zaprosić na towarzyski turniej gwiazdy światowego formatu. Jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości wrócimy do mocnej obsady Łańcucha Herbowego. W niedzielę ścigać się będzie przyszłość ostrowskiego i polskiego żużla. Często ci młodzi chłopcy potrafią stworzyć równie ciekawe widowisko jak najbardziej utytułowani żużlowcy – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Przypomnijmy, że od godziny 10:00 w holu trybuny głównej będzie wystawiony okazały puchar za Drużynowe Mistrzostwo eWinner 1.Ligi. Będą również dla kibiców dostępni autorzy awansu do PGE Ekstraligi. – Będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie zarówno z trofeum jak i zawodnikami. Zapraszamy serdecznie – dodaje Górski.

Przypomnijmy, że przed rokiem pandemiczny 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, który odbywał się bez udziału publiczności wygrał Sebastian Szostak przed Jakubem Krawczykiem i Kacprem Grzelakiem.

1.Sebastian Szostak – TŻ Ostrovia Ostrów

2.Matias Nielsen – PSŻ Poznań

3.Kacper Łobodziński – GKM Grudziądz

4.Przemysław Konieczny – Unia Tarnów

5.Kacper Grzelak – TŻ Ostrovia Ostrów

6.Krzysztof Sadurski – Unia Leszno

7.Nikodem Bartoch – Polonia Bydgoszcz

8.Oliver Buszkiewicz – Unia Leszno

9.Kamil Nowacki – Stal Gorzów

10.Jakub Krawczyk – TŻ Ostrovia Ostrów

11.Piotr Świercz – Unia Tarnów

12.Mateusz Panicz – Sparta Wrocław

13.Dawid Rempała – Unia Tarnów

14.Igor Rozaliuk – Włókniarz Częstochowa

15.Jakub Poczta – TŻ Ostrovia Ostrów

16.Wiktor Przyjemski – Polonia Bydgoszcz

69.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego wspiera Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski.