Malesa Pokrycia Dachowe nadal sponsorem tytularnym TŻ Ostrovia!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 12 grudnia, 2020

Przed tygodniem firma Arged, teraz Malesa Pokrycia Dachowe zadeklarowały dalsze wsparcie ostrowskiego żużla i kontynuowanie współpracy jako sponsorzy tytularni. – Nazwa drużyny się nie zmieni. W sezonie 2021 wystartujemy pod szyldem Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – mówi Waldemar Górski, prezes TŻ Ostrovia.

Bardzo cieszymy się, że pan Krzysztof Malesa wraz z rodziną podjęli decyzję o dalszej współpracy z TŻ Ostrovia. Nazwa drużyny zostaje bez zmian. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – trzeci sezon z rzędu będziemy mieli tych samych sponsorów tytularnych – cieszy się prezes ostrowskiego klubu.

To nasz sukces, że sponsorzy tytularni zostają z nami. Firma Arged była zadowolona z transferów. Widziała także, że w trudnym sezonie pandemicznym poradziliśmy sobie. Z kolei Malesa Pokrycia Dachowe to nasz pierwszy sponsor. Moja firma współpracuje z panem Krzysztofem Malesą, co na pewno też pomaga w rozmowach o sponsoringu – podkreśla Waldemar Górski.

TŻ Ostrovia buduje systematycznie budżet na sezon 2021. Trzon tworzą sponsorzy tytularni, ale także inni znaczący sponsorzy, z którymi o przedłużeniu współpracy będziemy informować. Oczywiście niezwykle ważna dla ostrowskiego żużla jest także współpraca z Miastem Ostrów Wielkopolski. Oferta na konkurs na dotację została już złożona. Rozstrzygnięcie jeszcze w grudniu br.

Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do współpracy także nowych sponsorów i partnerów. Liczba współpracujących z nami firm pokazuje, że reklama poprzez sport żużlowy, tak szeroko pokazywany w ostatnich latach w telewizji, jest naprawdę skuteczna – dodaje Waldemar Górski.