Marcin Kościelski: Brakuje mi takich kibiców, jakich miałem w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 8 kwietnia, 2020

Marcin Kościelski bardzo miło wspomina sezon spędzony w Ostrowie Wielkopolskim. 22-latek czeka jak wszyscy na start ligi w tym sezonie. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, były żużlowiec TŻ Ostrovia ma przesłanie do ostrowskich fanów.

Brakuje mi takich kibiców, jakich miałem w Ostrowie. Dla mnie było to coś wspaniałego, że mogłem dla Was jeździć i reprezentować barwy ostrowskiego klubu. Jestem ciekawy, kiedy znowu coś takiego przeżyję. Każdemu zawodnikowi życzę, by miał takie relacje z kibicami, jak ja miałem w Ostrowie – mówi Marcin Kościelski.

Pochodzący z Torunia żużlowiec ma dla kibiców życzenia świąteczne. – Życzę Wam wszystkiego dobrego na te święta Wielkanocne. Wiadomo, że nie będą to takie same święta jak zwykle, bo żyjemy w czasie wielu ograniczeń. Wszystkim jednak życzę dużo zdrówka i pomyślności. Do zobaczenia na żużlowych torach – powiedział Kościelski.

Nowy zawodnik Wittstock Wolfe nie miał jeszcze kontaktu ze swoimi niemieckimi fanami. –Będzie to dla mnie na pewno nowość. Wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Nowy klub, nowi kibice. Na początku może być bariera językowa, ale może dzięki startom w Niemczech podszkolę swój język niemiecki, który trochę uczyłem się w szkole. Podstawy ze szkoły mam, ale nigdy nie szlifowałem dalej języka niemieckiego. Teraz jest ku temu okazja. Czekam z niecierpliwością na swój pierwszy mecz w Niemczech – dodał były żużlowiec Arged Malesa TŻ Ostrovia.