Maseczki ochronne TŻ Ostrovia w sprzedaży

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 16 kwietnia, 2020

Od piątku, 17 kwietnia w sprzedaży dostępne będą maseczki ochronne z logotypem TŻ Ostrovia. Maseczki kosztują 25 złotych i nabywać można je w siedzibie firmy Biuro Serwis.

Na razie mamy jeden wzór maseczek w białym kolorze z logotypem naszego klubu. W przyszłym tygodniu dostępny będzie drugi w kolorze czarnym – wyjaśnia Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.

Maseczki ochronne można nabyć w siedzibie jednego ze sponsorów TŻ Ostrovia, firmy Biuro Serwis, mieszczącej się przy ulicy Księdza Józefa Warszawskiego 18 w Ostrowie Wielkopolskim. Maseczki dostępne są także w sklepie Biuro Serwis przy pasażu przy ulicy Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim. Można również zamawiać je online poprzez sklep internetowy Biuro Serwis http://sklep.biuro-ostrow.com.pl/

Istnieje także możliwość dowiezienia maseczek w przypadku zamówień do firm czy zakładów pracy. Zapraszamy do zakupu maseczek TŻ Ostrovia – dodaje prezes klubu. Przypominamy, że od czwartku, 16 kwietnia obowiązkowe jest w przestrzeni publicznej zakrywanie ust i nosa, a najlepiej to zrobić ochronną maseczką.