Masters w składzie na Wrocław

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 19 marca, 2019

W treningu punktowanym z zespołem Betard Sparty Wrocław na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim ujrzymy w składzie Arged Malesa TŻ Ostrovii Australijczyka Sama Mastersa.

Sam Masters był liderem naszego zespołu w debiutanckim sezonie 2017 i miał swój duży wkład w walce „do ostatniego wyścigu” o miejsce premiowane awansem. W kolejnym sezonie wybrał ofertę beniaminka 1 ligi – Motoru Lublin, jednak występy w tym klubie nie były takimi na jakie liczył Australijczyk.

W tym roku ponownie ujrzymy Sama Mastersa, który powalczy #OSTROpoSWOJE a pierwszą do tego okazją będzie środowy trening punktowany, w którym rywalem będzie zespół Betard Sparty Wrocław.

Zawodnik z Antypodów zastąpi w składzie Nicolai Klindta, oprócz niego w konfrontacji ze Spartanami wystąpi „żelazny zestaw” jeźdźców krajowych oraz dwójka obcokrajowców – Renat Gafurow i Aleksandr Łoktajew.

Będzie to pierwsze ściganie przy Piłsudskiego 64 w tym sezonie, zatem kibiców serdecznie zapraszamy do dopingowania biało-czerwonych. Biletem wstępu będzie program w cenie 10 zł, początek – o godzinie 15:45.

Awizowane składy:

Arged Malesa TŻ Ostrovia:
9. Aleksandr Łoktajew
10. Renat Gafurow
11. Tomasz Gapiński
12. Sam Masters
13. Grzegorz Walasek
14. Marcin Kościelski
15. Kamil Nowacki

Betard Sparta Wrocław
1. Tai Woffinden
2. Jakub Jamróg
3. Vaclav Milik
4. Maciej Janowski
5. Max Fricke
6. Patryk Wojdyło
7. Maksym Drabik
8. Gleb Czugunow