Matias Nielsen na kolejny sezon w Ostrowie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 9 listopada, 2022

Matias Nielsen fakt, że zostaje na kolejny sezon w Ostrowie ogłosił 6 września tego roku, dokładnie w dniu, w którym wygrywał wraz z zespołem Arged Malesy rozgrywki U-24 Ekstraligi.

Cieszymy się bardzo, że Matias parafował kontrakt na sezon 2023 i zostaje z nami. Wierzymy, że na torach eWinner 1. ligi potwierdzi, że drzemie w nim ogromny potencjał. Liczymy, że Duńczyka opuści prześladujący go w minionym sezonie pech i cało i zdrowo przejedzie sezon 2023 w barwach naszego klubu.

Matias Nielsen w PGE Ekstralidze wystąpił w barwach Arged Malesy Ostrów w 9 meczach, w którym uzyskał średnią biegową 1,000. Dużo lepiej wiodło mu się w rozgrywkach U-24 Ekstraligi, w których to był liderem ostrowskiej drużyny. Wystąpił w 14 meczach, w których wykręcił trzecią średnią tych rozgrywek 2,462 i wraz z Arged Malesą Ostrów sięgnął po zwycięstwo w U-24 Ekstralidze.

-Matias to wciąż zawodnik rozwojowy, który poczynił progres w tym roku i stać go na jeszcze więcej. Pomimo kontuzji, wracał na tor i prezentował się tak samo dobrze jak przed urazami. Oby w końcu zaczął go omijać pech, a może pokazać pełnię swoich możliwości – mówi trener Mariusz Staszewski.