Motocykl Grzegorza Walaska nagrodą na zrzutce #ratujMYżużel

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 23 maja, 2020

Sponsorzy, którzy na początku stycznia tego roku wylicytowali na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy motocykl Grzegorza Walaska, przekazali go dalej jako nagrodę na zrzutkę #ratujMYżużel. – Niech dalej pomaga, tym razem ostrowskiemu żużlowi – mówią Krzysztof Michalski z firmy Opał Bud oraz Ryszard Bochen, właściciel Masarni Rososzyca.

Przypomnijmy, że motocykl Grzegorza Walaska już nie raz pomagał. Najpierw sam zawodnik wylicytował go podczas Balu Żużlowca w 2019 roku. Następnie przekazał go na licytację do ostrowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz sponsorzy ostrowskiego żużla, którzy wylicytowali wówczas motocykl, chcą kolejny raz pomóc.

Ostrowski klub znalazł się w trudnej sytuacji. Wraz z kolegą zdecydowaliśmy, że motocykl, który wylicytowaliśmy na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przekażemy na rzez Ostrovii – mówi Ryszard Bochen. – Miejmy nadzieję, że dzięki temu uda się zdobyć jeszcze większe środki dla ratowania ostrowskiego żużla – dodaje Krzysztof Michalski, właściciel firmy Opał Bud.

Co ważne, sponsorzy, którzy przekazują motocykl do dalszych szlachetnych celów, nadal pozostają z TŻ Ostrovia. – Zostaję sponsorem na sezon 2020. Podpisałem już umowę na kolejny rok – mówi Krzysztof Michalski. – Będziemy nadal wspierać ostrowski żużel. Ja również przedłużyłem umowę z TŻ Ostrovia i do następnego roku na pewno zostaję – dodaje Ryszard Bochen.

Warto wziąć przykład z tych sponsorów i dołączyć do grona partnerów TŻ Ostrovia. Szczególnie w tych ciężkich czasach liczy się każde wsparcie i każda pomoc.

Sponsorzy ostrowskiego klubu Krzysztof Michalski i Ryszard Bochen, któzy wylicytowali motocykl Grzegorza Walaska na WOŚP, przekazali go ponownie na szczytny cel.