Motocykl Grzegorza Walaska zlicytowany na WOŚP za 16 200 złotych

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 13 stycznia, 2020

TŻ Ostrovia oraz żużlowcy naszego klubu dołączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas licytacji w niedzielę wieczorem w Ostrowskim Centrum Kultury, motocykl przekazany przez Grzegorza Walaska został zlicytowany za kwotę 16 200 złotych.

Lubię pomagać i przeznaczyłem jeden swój motocykl na 28.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na licytację w Ostrowie, a drugi u siebie w Zielonej Górze także na szczytny cel – mówi Grzegorz Walasek, żużlowiec Arged Malesa TŻ Ostrovia.

Wyjściową ceną za motocykl Grzegorza Walaska była kwota 12 000 złotych. Początkowo licytacja szła niemrawo, ale na głowie stawał prowadzący aukcję Szymon Matyśkiewicz. Ostatecznie dwie anominowe osoby telefonicznie licytowały się do kwoty 16 200 złotych.

Grzegorz ma wielkie serce, co nie raz już udowadniał – mówi Radosław Strzelczyk.Przypominam, że przed rokiem sam wylicytował swój motocykl – dodaje prezes klubu.

Podczas 28.Finału WOŚP w Ostrowie wylicytowano także przejazd motocyklem z Tomaszem Gapińskim, karnet VIP i zestaw gadżetów za kwotę 2500 złotych. Ostrowski klub przekazał gadżety na licytację również do innych sztabów WOŚP.