Motocykle od mistrzów dla ostrowskich juniorów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 7 listopada, 2019

Podwozia motocykli od mistrza świata, Bartosza Zmarzlika oraz mistrza Europy Mikkela Michelsena trafią do juniorów Arged Malesa TŻ Ostrovia. Wszystko to zasługa sponsorów Jana i Andrzeja Garcarków, którzy odkupiony sprzęt od żużlowych czempionów przekazali na rzecz ostrowskiego klubu.

Serdecznie dziękujemy firmie braci Garcarków za kolejną pomoc. Te ramy na pewno przydadzą się naszym juniorom, którzy w przyszłym sezonie zadebiutują w lidze – podkreśla prezes klubu, Radosław Strzelczyk.

Bartek Zmarzlik osobiście przywiózł w poniedziałek te podwozia. Jeździł na nich w tym sezonie. Odkupiliśmy zarówno od niego jak i mistrza Europy, Mikkela Michelsena sprzęt i przekazujemy je dla ostrowskich juniorów – dodaje Andrzej Garcarek, prezes Auto Partner Garcarek z Ociąża.

Cieszymy się, bo każda pomoc dla naszych wychowanków jest ważna. W przyszłym sezonie postawimy na naszych młodych juniorów. Nie będziemy się posiłkować młodzieżowcami z zewnątrz. Szkolimy i inwestujemy w naszą młodzież – dodaje trener Mariusz Staszewski.