Nasz partner NEWREH od poniedziałku w nowej siedzibie

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 3 maja, 2020

W poniedziałek, 4 maja po dłuższej przerwie swoją działalność wznowić mogą fizjoterapeuci. Partner TŻ Ostrovia, firma NEWREH właśnie od tego dnia świadczyć będzie swoje usługi w nowej siedzibie przy ulicy Batorego 40 w Ostrowie Wielkopolskim.

TŻ Ostrovia od kilku sezonów współpracuje z firmą NEWREH. Dotychczas nasz partner przyjmował pacjentów w siedzibie przy ulicy Ślusarskiej (rehabilitacja) oraz Irysowej (zajęcia treningowe). – 4 maja ruszamy w nowej siedzibie. Nie ma już nas przy ulicy Ślusarskiej i Irysowej. Jesteśmy dostępni w siedzibie przy ulicy Batorego 40. Tutaj łączymy rehabilitację i trening. Ta druga część naszej działalności w tym momencie jest zupełnie zawieszona. Czekamy aż ten element zostanie odmrożony. Cieszymy się, że możemy wrócić już z rehabilitacją – podkreśla Marcel Stasierski, współwłaściciel firmy.

Przez kilka ostatnich tygodni działalność rehabilitantów była mocno ograniczona. – Wykonywaliśmy praktycznie około pięciu procent naszej normalnej pracy. Na więcej nie pozwalały przepisy. Wykorzystaliśmy ten czas na przeprowadzkę do naszej nowej siedziby przy ulicy Batorego 40. Mały plus tej przerwy jest taki, że mieliśmy więcej czasu na przeprowadzkę. Mogliśmy się na niej skupić i dograć wszystko, tak by poszło to sprawnie – wyjaśnia Stasierski.

Firma NEWREH od poniedziałku zaprasza zatem do korzystania ze swoich usług rehabilitacyjnych. – Oczywiście wszystko odbywać się będzie w określonym reżimie sanitarnym. Nie ma mowy o ćwiczeniach grupowych. Rehabilitant będzie miał kontakt tylko z jednym pacjentem, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności jak maseczki, przyłbice czy rękawiczki – zapewnia Marcel Stasierski.

Przypomnijmy, że z usług NEWREH korzystają żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia. Na obiektach NEWREH pod koniec stycznia odbyło się zgrupowanie naszych zawodników, a fizjoterapeuci pomagają dochodzić szybko do zdrowia reprezentantom ostrowskiego klubu, kiedy ci nabawią się urazów.