Nice Cup i DMPJ w Ostrowie. W akcji wychowankowie naszego klubu

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 24 lipca, 2020

Znamy już dwa terminy imprez młodzieżowych, w których będzie można zobaczyć w akcji juniorów ostrowskiego klubu. 30 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się III runda Nice Cup rozgrywana w połączeniu z II Memoriałem Jerzego Suffnera. Natomiast 5 sierpnia w  Ostrowie odbędzie się I runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Z uwagi na pandemię rozgrywki młodzieżowe zostały w tym roku okrojone do minimum. Zamiast kilkunastu rund odbędą się zaledwie cztery. Pierwsza z nich zorganizowana zostanie 5 sierpnia o 16:30 w Ostrowie Wielkopolskim, a rywalami gospodarzy będą zespoły Orła Łódź, Betard Sparty Wrocław i Włókniarza Częstochowa.

Z kolei wcześniej, bo w czwartek, 30 lipca również o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim odbędzie się III runda Nice Cup, czyli zawodów indywidualnych dla młodych żużlowców. Turniej ten będzie jednocześnie II Memoriałem Jerzego Suffnera.

Warto wybrać się na obie imprezy młodzieżowe, by zobaczyć jak na tle rywali radzą sobie wychowankowie Towarzystwa Żużlowego Ostrovia.