Nicolai Heiselberg w Arged Malesie U24

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 20 czerwca, 2022

W obliczu wielu kontuzji w zespole, Arged Malesa Ostrów pozyskała do U-24 Ekstraligi nowego zawodnika. Jest nim Nicolai Heiselberg, któremu pomaga były zawodnik ostrowskiego klubu, Niklas Porsing.

Nicolai Heiselberg awansował kilka dni temu do eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W finale Nordyckim był czwarty. Dwa lata temu młody Duńczyk zajął czwarte miejsce w Pucharze Europy w mini żużlu.

Już wieku 16-lat znalazł się w młodzieżowej kadrze Danii. W jego ojczyźnie wróży mu się dużą karierę. Ma talent i chęci, a to będzie jego debiut w polskim klubie.

Arged Malesa w obliczu trzech kontuzji Matiasa Nielsena, Filipa Hjelmlanda, Jakuba Poczty oraz Mateusza Błażykowskiego, musiała szukać wzmocnień do drużyny U-24 Ekstraligi.

Duńczyk miał zadebiutować w ostrowskiej drużynie w poniedziałek w meczu w Opolu ze Spartą Wrocław, ale kolejny raz w rozegraniu spotkania przeszkodziły warunki atmosferyczne. Heiselberg zadebiutuje zatem na ostrowskim torze we wtorek w meczu U-24 Ekstraligi pomiędzy Arged Malesą a Stalą Gorzów.

Fot: The BLACK DEVIL Speedway#63