Nie jedziesz do Rybnika? Kibicuj swojej drużynie na Stadionie Miejskim!

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 maja, 2019

TŻ Ostrovia kolejny raz organizuje wspólne oglądanie meczu żużlowego na telebimie na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. W niedzielę będzie można zobaczyć transmisję szlagieru Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik podejmie na swoim torze lidera tabeli, Arged Malesa TŻ Ostrovię.

Poprzednie transmisje cieszyły się coraz większym zainteresowaniem kibiców, stąd też ostrowski klub po raz kolejny wychodzi z inicjatywą wspólnego oglądania meczu Arged Malesa TŻ Ostrovia na telebimie na Stadionie Miejskim.

Tym razem będzie to niedzielna transmisja hitu Nice 1. Ligi Żużlowej, jednocześnie rewanżu za pojedynek w Ostrowie, w którym główny kandydat do awansu, PGG ROW Rybnik podejmie beniaminka Arged Malesa TŻ Ostrovia. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30.

Organizatorzy zapraszają do strefy kibica na Stadionie Miejskim już od 13:30. Jak zwykle będzie przygotowany catering, a partnerem transmisji jest Ostroviak. Wstęp na wspólne oglądania meczu kosztuje 5 złotych. – Serdecznie zapraszamy kibiców, którzy nie wybiorą się do Rybnika, by przyszli na Stadion Miejski i tam swoją obecnością i dopingiem wspierali naszą drużynę. Nie jesteśmy faworytem, ale my jak zwykle jedziemy walczyć OSTROpoSWOJE! – zapewnia Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia.