Nowe silniki dla juniorów. Sprzęt od najlepszych tunerów

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 5 lutego, 2021

Dwa nowe silniki dla juniorów ostrowskiego klubu właśnie dotarły do TŻ Ostrovia. W sezonie 2021 jeździć na nich będą Jakub Poczta i Jakub Krawczyk. Następne jednostki do duńskiego tunera są w drodze. Trwa budowa bazy sprzętowej dla wychowanków ostrowskiego klubu.

Nowe silniki zakupione przez klub trafiły do juniorów Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. – Dwa pierwsze silniki od Fleminga Graversena dla Jakuba Krawczyka i Jakuba Poczty już do nas doszły. Dwa kolejne dla Sebastiana Szostaka i Kacpra Grzelaka są w drodze – mówi Mariusz Staszewski, trener ostrowskich żużlowców.

Współpraca z najlepszymi tunerami układa się bardzo dobrze. Inwestujemy w młodzież. Bez najwyższej klasy sprzętu nie będą mogli oni pokazać pełni swoich umiejętności. Całą zimę oprócz przygotowań fizycznych, pracujemy również w warsztacie przy sprzęcie – dodaje trener Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Przez cały luty żużlowcy jeszcze będą przygotowywali się pod kątem ogólnorozwojowym. Jeśli pogoda na to pozwoli w marcu wyjadą na tor na pierwsze treningi.