Od 19 czerwca stadiony mogą się zapełnić w 25 procentach

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 29 maja, 2020

Premier polskiego rządu, Mateusz Morawiecki wraz z minister sportu Danutą Dmowską – Andrzejuk poinformowali w piątek, że od 19 czerwca będą mogły odbywać się imprezy sportowe z udziałem publiczności. Na razie do 25 procent pojemności stadionów. Decyzja ta oficjalnie dotyczy piłkarskiej ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi oraz PGE Ekstraligi, bo te rozgrywki mają zgody ministerstwa na start. Zakładać należy, że podobnie będzie z eWinner 1.Ligą, kiedy ta wystartuje 11 lipca. Czekamy jednak nadal na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

To bardzo dobra wiadomość dla kibiców. Jeszcze niedawno wydawało się, że cały sezon 2020 odbędzie się bez udziału publiczności na stadionach. Opracowany zostanie dokładny protokół sanitarny określający odległości pomiędzy kibicami i zasady wpuszczania publiczności na stadiony. Wiadomo już, że sprzedaż biletów będzie mogła odbywać się tylko online.

TŻ Ostrovia potwierdza wcześniejsze informacje, że – jeśli będzie możliwość organizowania zawodów żużlowych z udziałem publiczności – w pierwszej kolejności na mecze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski zostaną wpuszczeni posiadacze karnetów. Następnie przedsprzedaż biletów zostanie uruchomiona dla osób, które zdecydowały się wykupić Wirtualne Karnety. Później ruszy sprzedaż otwarta biletów, jeśli limit osób, które będą mogły wejść na stadion nie zostanie wcześniej wyczerpany.

TŻ Ostrovia informuje, że w dalszym ciągu do nabycia są karnety na sezon 2020. Ich liczba jest ograniczona. Pozostało 800 wejściówek na cały sezon. Serdecznie zapraszamy do biura klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.

Przypominamy ceny karnetów obowiązujące na sezon 2020:

210 zł – normalny

150 zł – ulgowy

20 zł – niepełnosprawni

20 zł – dzieci do lat 9

360 zł – trybuna główna

3000 zł – karnet VIP