Odwiedziliśmy przedszkole w Czekanowie i SP w Niedźwiedziu

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 15 października, 2019

Sezon 2019 powoli się kończy, a TŻ Ostrovia dalej działa na niwie marketingowo-promocyjnej. We wtorek odwiedziliśmy Publiczne Przedszkole w Czekanowie oraz Szkołę Podstawową im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu. Ostrowski klub stara się docierać także do placówek w mniejszych miejscowościach i promować sport żużlowy.

W sezonie 2019 żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia odwiedzili już kilkanaście przedszkoli, szkół, festynów, zlotów motocyklowych. Byliśmy nie tylko w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie spotkać można nas było m.in. w SP 1, SP 2, Przedszkolu nr 6, Przedszkolu nr 12, ale także Przedszkolu we Wtórku, Przedszkolu w Korytnicy, Szkole Podstawowej w Kuczkowie, Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Bukownicy.

We wtorek odwiedziliśmy dzieci w Publicznym Przedszkolu w Czekanowie, gdzie już wśród pięcio czy sześciolatków są fani żużla i TŻ Ostrovia, z czego bardzo się cieszymy. Później trener Mariusz Staszewski z Sebastianem Szostakiem i Jakubem Pocztą pojechali do Niedźwiedzia w powiecie ostrzeszowskim. Tam miało miejsce spotkanie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego.

Choć przy okazji wizyty, niektórzy uczniowie tej placówki po raz pierwszy usłyszeli o sporcie żużlowym, to dowiedzieliśmy się, że TŻ Ostrovia ma również swoich fanów w Niedźwiedziu. Cieszymy się, że z miejscowości położonej 20 kilometrów od Ostrowa przyjeżdżacie na nasze mecze i kibicujecie drużynie Arged Malesa TŻ Ostrovia. Mamy nadzieję, że spotkanie pozwoliło wam bliżej poznać zawodników i tajniki sportu żużlowego. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na wiosnę na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim!

W Niedźwiedziu TŻ Ostrovia też ma swoich kibiców.
Dla najmłodszych uczniów SP w Niedźwiedziu atrakcją była także maskotka klubu, Tygrysek „Ostry”.
Pamiątkowe zdjęcie podczas wizyty w Publicznym Przedszkolu w Czekanowie.