Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Jankowie Zaleśnym

Dodane przez: Redaktor tzostrovia 2 marca, 2023

Znakomicie przystrojona hala, flagi w barwach klubowych i żużlowe rysunki, a także ciekawe pytania – w czwartek w Szkole Podstawowej w Jankowie Zaleśnym gościli trener Kamil Brzozowski i junior Arged Malesy, Jakub Poczta.

Jak szybko jedzie motocykl żużlowy, ile kosztuje motocykl, w jakim wieku można rozpocząć treningi adepci szkółki i od ilu lat uprawiany jest sport żużlowy – m.in. takie pytania zadawały dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Jankowie Zaleśnym podczas spotkania z przedstawicielami ostrowskiego klubu.

Oczywiście oprócz opowiadania o sporcie żużlowym, kulisach tej dyscypliny sportu, niuansach sprzętowych, a także treningach w szkółce, była także czas na wspólne zdjęcia, autografy, a także możliwość zrobienie sobie zdjęcia na motocyklu.

Uczniowie SP w Jankowie Zaleśnym zostali zaproszeni do odwiedzenia Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Cieszymy się, że mamy fanów także w miejscowościach oddalonych od naszego miasta o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt kilometrów. Serdecznie zapraszamy na mecze Arged Malesy w sezonie 2023.